Woda życia


Ponad połowę ciała człowieka stanowi woda, oceany pokrywają 75% powierzchni Ziemi, życie pochodzi z wody, a jakość wody to jakość życia. Dlatego oprócz stosowania diety, poprawiania zdrowia ziołami ważny jest dobór wody.Centrum Szkolenia Badania Żywej Kropli Krwi w Jasnym i Ciemnym Polu Widzenia oraz Kontraście Fazowym

Kurs Podstawowy I stopnia

Mikroskopia badania kropli krwi w jasnym polu widzenia, w ciemnym polu widzenia i kontraście fazowym.


Po ukończonym szkoleniu podstawowym I stopnia uczestnik otrzymuje:
- Certyfikat kwalifikacji z nr 321201 technik analityki medycznej
- Zaświadczenie na wzorze Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej (MPiPS) z nr klasyfikacji 3230 średni personel d/s zdrowia
- Dyplom ukończenia szkolenia z I pomocy w nagłych wypadkach
- Dyplom z udziału szkolenia Naturoterapii


Celem szkolenia jest profesjonalne przygotowanie uczestników do posługiwania się metodą mikroskopii w jasnym i ciemnym polu widzenia, oraz kontraście fazowym, jak również nabycie wiedzy i umiejętności rozpoznawania prawidłowych i patologicznych obrazów żywej kropli krwi podczas samodzielnej pracy w swojej praktyce. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi szczegółów badania i analizy kropli krwi pod zakładką Badania.

Organizatorem szkoleń jest AGAMAX Świat Zdrowia i Rozwoju wpisana jest jako Instytucja Szkoleniowa pod nr 2.24/00048/2018, a tematyka i organizacja szkoleń została zaakceptowana przez Państwowy Urząd Pracy, gwarantując najwyższy poziom szkolenia w tematyce mikroskopii jasnego i ciemnego pola, oraz kontrastu fazowego. Dla osób bezrobotnych Urząd Pracy umożliwia finansowanie całego kosztu szkolenia.

Pierwszy zawodowy kurs z zakresu mikroskopii badania żywej kropli krwi wg. prof. dr Gunther'a Enderleina odbył się w 2009r. Do chwili obecnej zostało u nas przeszkolonych kilkaset osób, które pracują samodzielnie na terenie naszego kraju jak i za granicą. Osoby przeszkolone w naszym ośrodku są dobrze przygotowane do samodzielnej pracy. Dajemy państwu możliwość wyboru placówki rekomendowanej, co w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych jest niezmiernie istotne.

Zapraszamy na zawodowe szkolenie, po którym uzyskacie państwo niezbędne uprawnienia do pracy we własnej placówce w sposób profesjonalny. Ze względu na przekazaną wiedzę jak i umiejętności zespołu szkolącego jest to zdecydowanie jedyny profesjonalny kurs mikroskopowego badania żywej kropli krwi w jasnym i ciemnym polu widzenia, oraz kontraście fazowym w Polsce. Właściwie jedyny zgodny z polskim prawem na zastosowanie w praktyce medycyny niekonwencjonalnej.

Z uwagi na to, iż medycyna alternatywna nie jest już obwarowana żadnymi wymogami prawnymi w zakresie wykształcenia, szkolenie z dziedziny mikroskopowego badania żywej kropli krwi w jasnym i ciemnym polu widzenia skierowane jest do wszystkich, którzy z pasją chcą pomagać innym ludziom w osiąganiu optymalnego poziomu zdrowia i samopoczucia.

Szkolenia prowadzą osoby z wykształceniem medycznym.

Szczegółowe informacje dotyczące programu i ceny szkolenia przesyłamy drogą mailową. Prosimy o kontakt pod adresem: zywakroplakrwi@wp.pl.


Zespół szkoleniowy

Dyplomowany Naturopata, Technik analityki medycznej Elżbieta Gołaszewska

Jako kierownik zespołu szkoleniowego prowadzi część praktyczną zajęć. Jest głównym konsultantem ds. badania żywej kropli krwi dla firmy Wigor Świat Zdrowia, naturoterapią oraz diagnozowaniem zajmuje się od ponad dwudziestu lat, natomiast badanie kropli krwi wykonuje od 2008 roku.

Dr Jaroław Pacoń

Adiunkt zakładu parazytologii na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu z 26-letnim doświadczeniem, uczestnik programów badawczych.

Lekarz med. Jan Pokrywka

Lekarz z wieloletnim doświadczeniem, prowadzi własną Klinike Długowiecznosci i jest autorem wielu prac naukowych na Akademii Medycznej we Wrocławiu.


Kurs obejmuje zakresem także podstawy fitoterapii. Uczestnicy szkolenia mają możliwość korzystania z dalszej, bezpłatnej pomocy w zakresie mikroskopowego badania żywej kropli krwi, który prowadzimy drogą mailową. Ze względu na dużą ilość materiałów szkoleniowych i konieczność wykonania licznych ćwiczeń z kursantami, w naszych szkoleniach uczestniczy maksymalnie 8 osób, rezerwacja miejsca na szkoleniu odbywa się zgodnie z kolejnością wpływu wpłaty na poczet rezerwacji miejsca.


Wszystkich zainteresowanych szkoleniem w zakresie badania żywej kropli krwi, prosimy o:

kontakt w dniach od poniedziałku do czwartku, w godzinach
12:00 - 15:00 pod nr tel. (+48) 726 787 966 lub (+48) 603 101 601

Informacje szczegółowe przesyłamy drogą email-ową: zywakroplakrwi@wp.pl.

Galeria zdjęć z naszych szkoleń kursu podstawowego w latach 2012-2017:
Wykłady

Warsztaty

Rozdanie dyplomów


Dziękujemy wszystkim za zaufanie i wybór naszej placówki szkoleniowej.
Zespół szkoleniowy AGAMAX Świat Zdrowia i Rozwoju.

Serdecznie zapraszamy!

Elżbieta Gołaszewska.