AGAMAX

Turystyka i zdrowie

Jest dzieckiem narodzonym ze zjednoczenia firm znanych jako Wigor Świat Zdrowia, Holistic Medycal Academy Elżbieta Gołaszewska oraz Agamax - Biuro Turystyczne Zenon Maciejewski. To wprost idealne połączenie pasji odkrywania świata i jego najbardziej malowniczych zakątków z zamiłowaniem do prowadzenia zdrowego trybu życia, tak ważnego dla każdego człowieka, a to właśnie ludzie i troska o nich jest najwyższym priorytetem firmy


Ja, Zenon, właściciel istniejącej już przeszło 20 lat firmy turystycznej, od najwcześniejszych lat młodości interesowałem się ziołami i wszelką formą naturoterapii. Osobiście znałem prof. Ozarowskiego, jak również osobiście chciałem poznać, i poznałem, dr. Janusa autora słynnej książki "Nie daj się zjeść grzybom". Ukończyłem 3 stopnie Mistrzowskie Reiki, które to umiejętności są bardzo przydatne na moich wycieczkach, gdy u turysty zaistnieje nagły problem zdrowotny.
W moim życiu prywatnym na co dzień jestem związany z naturoterapią. Mój dzień w sezonie letnim zaczynam od zielonych soków z ziół, które mogę znaleźć w pobliskim lesie (pokrzyw, mlecza, krwawnika, babki i innych leczniczych roślin, które akurat są dostępne). Przy okazji takich leśnych wędrówek mam zaś okazję na codzienny trening poranny (często w towarzystwie Elżbiety), który również (obok odpowiedniej diety) pozwala na zachowanie odpowiedniej sprawności fizycznej. Zimą natomiast chętnie korzystam z dobrodziejstw soków sporządzanych z warzyw korzennych. Każdy dzień kończę ćwiczeniami tybetańskimi.
Prowadząc taki styl życia, pragnę dzielić się swoją pasją do natury i pomagać ludziom w zmianie ich niejednokrotnie mało pozytywnego nastawienia do siebie, jak i tego, co dzieje się wokół, zachęcać ich do zatrzymania się i zastanowienia nad sensem istnienia, na co często nie mamy czasu, będąc zabieganymi na co dzień.
Z głębi serca chciałbym, aby codzienność każdego człowieka była zdrowsza i radośniejsza. Warto bowiem pamiętać, że każde życie ma sens i każdy z nas może czynić wspaniałe rzeczy, jeśli tylko zdrowie na to pozwoli!
W związku z powyższym, od samego początku mojej działalności na polu turystycznym staram się oferować jak najlepszą i najzdrowszą rozrywkę, połączoną z prelekcjami "Jak zachować zdrowie?"

Pozdrawiam
Zenon Maciejewski


Ja, Elżbieta, osoba prowadząca niegdyś firmy znane jako "Wigor Świat Zdrowia" oraz "Holistic Medycal Academy", ponad 20 lat sprawowałam pieczę nad gabinetem naturoterapii i jako pierwsza w Polsce wprowadziłam szkolenia badania żywej kropli krwi, tak bardzo rozpowszechnione za granicą. Obranie takiej, a nie innej drogi życiowej, wynika z tego, iż zawsze marzyłam o tym, aby skutecznie pomagać ludziom, m.in. odpowiednio diagnozując ich problemy zdrowotne i nakierowując ich na właściwą ścieżkę do pozbycia się tych problemów. To marzenie stopniowo spełniło się, dzięki czemu do dziś mogę poświęcać się mojej pasji prozdrowotnego pomagania, dzieląc się z innymi zdobytą przez wiele lat praktyki wiedzą.
Nic więc dziwnego, że Zenon i ja postanowiliśmy połączyć swoje siły - wspólną miłość do natury i naturoterapii - wprowadzając do naszej oferty 10-dniowe turnusy zdrowotne pod nadzorem lekarza,wyjątkowej specjalistki, dr Justyny Jakimiuk. Doszliśmy do wniosku, że w ten sposób pomożemy większej grupie ludzi niż miałoby to miejsce w przypadku mojego dalszego przyjmowania pojedynczych osób w gabinecie.
W granicach naszej wspólnej działalności powołaliśmy również Instytucję Szkoleniową, w ramach której wygłaszam m.in. nieodpłatne odczyty, wykłady i prelekcje w mniejszych lub większych grupach. Nagrywam także filmiki o charakterze prozdrowotnym, a ponadto w każdy czwartek udzielam bezpłatnych porad telefonicznych.
Wraz z Zenonem cieszymy się, że w ten sposób mogę docierać do naprawdę sporych grup ludzi, dzieląc się z nimi swoim wieloletnim doświadczeniem. Oboje czerpiemy radość również z faktu, iż dopisuje nam zdrowie i że nasze emerytalne już lata możemy wykorzystywać w tak zdrowy i bogaty pod każdym względem sposób.

Pozdrawiam
Elżbieta Gołaszewska


Nasza oferta z zakresu turystyki i aktywnego poznawania świata:

AGAMAX jako biuro turystyczne rozpoczęło swoją działalność już w 1992 roku jako bezpośredni organizator imprez turystycznych dla młodzieży i dorosłych.
Oferujemy Państwu:
  • wycieczki krajowe i zagraniczne dla młodzieży
  • wycieczki krajowe i zagraniczne dla firm i zakładów pracy
  • biesiady, czyli wycieczki integracyjne dla osób dorosłych
  • wycieczki z okazji Dnia Dziecka, konferencje, studniówki itp.

Organizujemy imprezy turystyczne dla szkół, firm i zakładów pracy. Nasze oferty opracowujemy ze starannością o każdy szczegół, wykorzystując długoletnią praktykę i doświadczenie, aby dostarczyć Państwu niezapomnianych wrażeń.
Urządzamy kompleksowe imprezy turystyczne nie tylko na terenie Polski, ale także innych krajów europejskich.
Przyjmujemy do realizacji imprezy turystyczne na zamówienie oraz dostosowujemy programy wycieczek i imprez do Waszych propozycji indywidualnych.
Jeżeli mają Państwo w sobie niepohamowaną chęć odkrywania i chcą Państwo podróżować z naszą firmą AGAMAX Turystyka i Zdrowie, aby zapewnić Państwu bardzo dobrą obsługę oraz wszelkie potrzebne świadczenia, prosimy o zamawianie usługi na co najmniej 6 miesięcy wcześniej.
Od kilku lat wzbogaciliśmy naszą ofertę o wycieczki prozdrowotne mające na celu promowanie zdrowia i dobrego stylu życia, jak również szkolenia prozdrowotne.
Ponadto oferujemy 10-dniowe turnusy zdrowotne pod nadzorem lek. med. - dietetyka Justyny Jakimiuk.

INFORMACJE KONTAKTOWE:
OSOBY zainteresowane ofertą TURYSTYCZNĄ prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 502-712-675 lub e-mail: agamaxzdrowie@gmail.com (prosimy o podanie w temacie wiadomości rodzaju naszej oferty, której wiadomość dotyczy, a w jej treści danych, takich jak: imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy).

OSOBY zainteresowane SZKOLENIAMI lub BEZPŁATNĄ PORADĄ ZDROWOTNĄ prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 603-101-601 lub e-mail: zywakroplakrwi@wp.pl

W ramach naszej placówki można korzystać z bezpłatnych porad zdrowotnych, udzielanych drogą telefoniczną, w każdy czwartek, od godz. 12.00 do 18.00, tel. +48 603-101-601.

Zenon Maciejewski i Elżbieta Gołaszewska

ZAPRASZAMY