Holistic Medical Academy

tel. (+48) 603 101 601
email: zywakroplakrwi@wp.pl


Elżbieta Gołaszewska - osoba prowadząca niegdyś firmę znaną jako "Wigor Świat Zdrowia", wraz z rozwojem i rozszerzeniem działalności firmy, powstała firma "Holistic Medycal Academy", ponad 20 lat sprawowałam pieczę nad gabinetem naturoterapii i jako pierwsza w Polsce wprowadziłam szkolenia badania żywej kropli krwi, tak bardzo rozpowszechnione za granicą. Obranie takiej, a nie innej drogi życiowej, wynika z tego, iż zawsze marzyłam o tym, aby skutecznie pomagać ludziom, m.in. odpowiednio diagnozując ich problemy zdrowotne i nakierowując ich na właściwą ścieżkę do pozbycia się tych problemów. To marzenie stopniowo spełniło się, dzięki czemu do dziś mogę poświęcać się mojej pasji prozdrowotnego pomagania, dzieląc się z innymi zdobytą przez wiele lat praktyki wiedzą.
Kolejną zmianą jest wprowadzenie do naszej oferty 10-dniowych turnusów zdrowotnych pod nadzorem lekarza,wyjątkowej specjalistki, dr Justyny Jakimiuk. Doszłam do wniosku, że w ten sposób pomogę większej grupie ludzi niż miałoby to miejsce w przypadku mojego dalszego przyjmowania pojedynczych osób w gabinecie.
W granicach mojej działalności powołałam również Instytucję Szkoleniową, w ramach której wygłaszam m.in. nieodpłatne odczyty, wykłady i prelekcje w mniejszych lub większych grupach. Nagrywam także filmiki o charakterze prozdrowotnym, a ponadto w każdy czwartek udzielam bezpłatnych porad telefonicznych.

Pozdrawiam
Elżbieta Gołaszewska

INFORMACJE KONTAKTOWE:
OSOBY zainteresowane SZKOLENIAMI lub BEZPŁATNĄ PORADĄ ZDROWOTNĄ prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 603-101-601 lub e-mail: zywakroplakrwi@wp.pl

W ramach naszej placówki można korzystać z bezpłatnych porad zdrowotnych, udzielanych drogą telefoniczną, w każdy czwartek, od godz. 12.00 do 18.00, tel. +48 603-101-601.

Elżbieta Gołaszewska
Holistic Medical Academy

ZAPRASZAMY