Natures Sunshine Product


Rejestracja do hurtowni produktów NSP umożliwia zniżkę 35% na produkty!

Aby otrzymać zniżkę, proszę o skorzystanie z poniższego linka prowadzącego do rejestracji z polecenia. Przy rejestracji należy wpisać osobę polecającą oraz jej nr 4642 Pełna oferta produktów mieści się na stronie internetowej
https://e-naturessunshine.com/, a rejestracji do hurtowni można dokonać TUTAJ.


Każdy, kto choć trochę interesował się zielarstwem i związanymi z nim suplementami diety, mógł zauważyć, że odnalezienie się w gąszczu różnorodnych produktów tego typu może być niezwykle trudne. Każda firma swoje produkty reklamuje jako najlepsze i przynoszące wręcz nieoczekiwane rezultaty, a niestety nie każdy, zwłaszcza na początku swojej przygody z jak najbardziej naturalnymi metodami wspomagania zdrowia, jest w stanie wśród tego gąszczu produktów wybrać te faktycznie dla siebie najlepsze. Przeszło dwie dekady doświadczenia w naturoterapii sprawiło, iż osobiście miałam możliwość wykorzystania i sprawdzenia większości firm zielarskich i suplementacyjnych, jakie były i są na naszym rynku, z której to możliwości oczywiście bardzo chętnie skorzystałam.

Zarówno najlepsze, jak i najszybsze efekty zdrowotne u moich pacjentów udało mi się zaobserwować przy zastosowaniu artykułów firmy Nature’s Sunshine (NSP). Już sama nazwa wskazuje nam, że są to naturalne, „wypełnione słońcem” (a więc niezwykle pozytywne) produkty :))) Odznaczają się one nie tylko najwyższą jakością, ale także przystępną ceną.

Nature’s Sunshine to jedyna firma, w której rejestracja do hurtowni wynosi jedynie 5 zł, a pozwala kupować produkty na bardzo atrakcyjnych warunkach. Ponadto, niezależnie od ilości zakupionych towarów, w pakiecie startowym otrzymujemy poradnik z opisem każdego z oferowanych suplementów, aby móc jak najlepiej skomponować zamówienia pod potrzeby swojego organizmu.

 Jest to także jedyna firma, w której - przy zakupie nawet jednego produktu za pośrednictwem hurtowni - zniżka wynosi 35% i utrzymuje się na stałe, nawet wtedy, gdy zakupów dokonujemy dość sporadycznie.

Poza tym Nature’s Sunshine - jako jedyne przedsiębiorstwo tego typu - daje możliwość nieodpłatnych terapii. Każdy zakup generuje bowiem dodatkowo punkty, za które później możemy otrzymać wybrane przez nas produkty bezpłatnie, co jest korzystne nie tylko dla zdrowia naszego i naszej rodziny, ale także dla naszych domowych finansów.

Na koniec chciałabym przytoczyć kilka interesujących faktów o firmie Nature’s Sunshine: istnieje 45 lat na światowym rynku;
  • 11 lat z rzędu w Stanach i Australii zdobyła pierwsze miejsce jako firma o najwyższej jakości produktów;
  • oferuje jak najbardziej naturalne produkty;
  • prowadzi produkcję dla osób unikających produktów odzwierzęcych w swojej diecie - suplementy znajdują się w osłonkach pochodzenia roślinnego!;
  • posiada własną fabrykę i laboratorium, jak również własne magazyny, co daje absolutną pewność co do składu i jakości produktu;
  • do swoich produktów wybiera najlepsze surowce z całego świata;
  • przeprowadza ok. 600 testów na surowcu i powstałym finalnie produkcie, dzięki czemu możemy mieć pewność, iż dotrze do nas produkt czysty, skuteczny i naprawdę wnikliwie sprawdzony.


Zaufanie do firmy Nature’s Sunshine i ich produktów dotarło już do ponad pięćdziesięciu krajów świata.

Oddział firmy mieści się w Warszawie przy ul .Olkuskiej 7. Przedsiębiorstwo wydaje biuletyn „Bądź zdrów" (opracowywany przez specjalistów naturoterapii oraz lekarzy), z którego można regularnie czerpać wiedzę, jak zachować zdrowie.

Przekonana o skuteczności produktów Nature’s Sunshine, zachęcam wszystkich, aby korzystali z suplementów, nabywając je bezpośrednio z hurtowni, a tym samym dbali o swoje zdrowie w sposób tani i sprawdzony już przez tysiące pacjentów.

Ja, osobiście uznałam chlorofil za „króla" wszystkich produktów firmy NSP. Jest to produkt niezwykle wartościowy, który można podawać wszystkim, bez względu na wiek, a doskonale uzupełnia braki związane z małą ilością spożywania warzyw, zwłaszcza zielonych, których – z moich osobistych obserwacji – bardzo brakuje w diecie większości polskiego społeczeństwa.