Woda życia


Ponad połowę ciała człowieka stanowi woda, oceany pokrywają 75% powierzchni Ziemi, życie pochodzi z wody, a jakość wody to jakość życia. Dlatego oprócz stosowania diety, poprawiania zdrowia ziołami ważny jest dobór wody.



Szkolenie z Naturoterapii

Naturoterapia - kurs 3-dniowy

Termin i miejsce najbliższego kursu:

od 6 do 8 października 2017r. - zapisy trwają - Wrocław, ul. Świeradowska 51-57 Centrum Obsługi Biznesu, sala konferencyjna 3

Każdy z nas korzysta z jakieś formy diagnostyki pacjenta i każdemu z nas zależy, aby w jak najskuteczniejszy sposób rozwiązywać problemy zdrowotne, mając na uwadze dobro pacjenta oraz dobro naszego rozwoju w dziedzinie naturoterapii. Aby tak rzeczywiście było, niezbędne jest ciągłe pogłębianie wiedzy w zakresie naturalnych metod terapeutycznych. Dlatego zachęcam do skorzystania z kursu, na którym wybitni specjaliści mający na swoim koncie mnóstwo spektakularnych osiągnięć w dziedzinie naturoterapii podzielą się z Państwem swoim doświadczeniem w rozwiązywaniu najtrudniejszych przypadków chorobowych.

Dobór i weryfikacja specjalistów zajęła nam kilka lat. Szukaliśmy osób wyjątkowych, o niezwykłej wiedzy i doświadczeniu, dla których nie ma tzw. chorób nieuleczalnych. Omawianych będzie większość narządów i układów, podane będą rozwiązania w tzw. „pigułce” szybkiego i skutecznego rozwiązania problemów zdrowotnych metodą naturalną. Z wielką uwagą omawiane będą te schorzenia, które uchodzą za nieuleczalne m.in. choroby z autoagresji oraz nowotworowe.
Jeśli chciałbyś/chciałabyś, aby nikt nie wyszedł z Twojego Gabinetu bez rozwiązania swojego problemu zdrowotnego, ten kurs jest przeznaczony dla Ciebie.

Zajęcia z naturoterapii prowadzone są przez 8 wykładowców, którzy wspólnie przeprowadzą 28 godzin wykładów z głównych dziedzin naturoterapii.
Każdy uczestnik kursu otrzyma Certyfikat z nr kwalifikacji zawodu naturopaty, wystawiony przez Instytucję Szkoleniową AGAMAX Świat Zdrowia i Rozwoju.

Program Szkolenia:

"Ziołolecznictwo matką medycyny" (Hipokrates)

Warsztaty

Rozdanie dyplomów

Dziękujemy wszystkim za zaufanie i wybór naszej placówki szkoleniowej.
Zespół szkoleniowy AGAMAX Świat Zdrowia i Rozwoju.

Serdecznie zapraszamy!

Elżbieta Gołaszewska.